alt text

Biz Kimiz

2020 yılında multi channel çözümler konusunda hizmet vermeye başlayan firmamız. Dünyanın birçok yerindeki müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Görevimiz

Yarının Bugunden Daha İyi Bir Dünya Olması İçin Çalışıyoruz

Teknolojiyi insanların hayatlarını kolaylaştırmak ve iyileştirmek için kullanıyoruz. Topluma fayda sağlayan teknolojilerin yaygılaşması ve iyileştirmesi konusunda üstümüze düşenleri yerine getirmeye çalışıyoruz.
Büyümek, gelişmek, zamanı evrimli kullanmak isteyen işletmelerin yanındayız. Biliyoruz ki; dünya her yeni gün teknoloji ile birlikte iş yapış ve iletişim şekilleri değişiyor ve gelişiyor. Firmalara bu değişim aşamalarında eşlik etmek için var olmaya devam ediyoruz.

Bayimiz olmak ister misin ?

Bayilik programımız ile sende firmalara biwaps çözümlerini iletebilirsin

%30 'a varan yüksek karlılık oranı ile sizde biwaps bayisi olarak kendi müşterilerinize ya ada çevrenize biwaps çözümlerini önererek aylık yüksek kazançlar elde edebilirsiniz. Detaylı bilgi içn bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Onaylanması durumunda size vereceğimiz panel ile müşterilerinizi, kullanım durumlarını ve hakedişlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.